X
English Turkish
 
moc.rotkejnekafas@ofni
ParadoX

Hakkımızda

Ana Sayfa / HAKKIMIZDA / HakkımızdaFirmamız 1998 yılında Şafak Enjektör markasıyla kurularak şırınga ve medikal sarf malzeme üretimine  başlamıştır.

Kurulduğu günden itibaren sağlık sektörünün enjektör ve tıbbi malzeme ihtiyacını karşılamak üzere kurulan Şafak Enjektör ağırlıklı olarak tıbbi enjektör ve malzeme üretimi alanında faaliyet göstermektedir.

CE markası, ISO 13485 Tıbbi Cihaz, ISO 9001 ve ISO 7886-1 olmak üzere tüm Kalite Yönetim Sistemi belgelerine sahip olan Şafak Enjektör, deneyimli kadrosu ile altı sigma, yalın üretim, toplam verimli bakım gibi modern üretim tekniklerini kullanarak Tıbbi Cihaz Yönetmeliği ve İyi Üretim Uygulamalarına uygun olarak üretim gerçekleştirmektedir. Tamamen yerli üretim ve sarf malzeme tedariği konusunda da hizmetinizdeyiz.


Şafak Enjektör; oluşturduğu güvenin ve kalitenin sürekliliğini sağlamayı ilke edinmiştir. Kalite yönetim sistemi ile ulusal ve uluslararası platformlarda “sürekli gelişmeyi ve büyümeyi” hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Şafak Enjektör markası olarak olabilecek en iyi kalitede ve uygun maliyetteki ürünlerimiz ile tüm insanlığa sağlık sektörünün bir kolu olan medikal sarf malzeme olan şırınga ve iğne üretiminde faydalı olabilmektir.

Misyonumuz

Tıbbi sarf malzeme üretiminde öncelikle ülkemizde kendisini kalitesi ile kanıtlamış bir kuruluş olmak ve bir çok üründe "ilklere imza atmak", ilerleyen zamanlarda da başarılarımızı uluslararası alana taşıyarak firmamızın adını bu sektörde duyurarak her zaman tercih edilen bir firma durumuna gelmektir.